Kuřátka
★★★★★
Uvařila: JitkaValachovičová
Ingredience
- Piškoty
- Čokoláda na vaření
- Pudinkový krém
- Jahody nebo želé bonbóny
Instrukce
- <p> </p><p>:-) Nejprve si uvaříme vanilkový pudink - použijeme asi jen 300ml mléka, do hotového zamícháme i kus másla, po zchladnutí vyšleháme</p><p> máslo s cukrem a pudinkem. Rozehřejeme čokoládu, špejlí kreslíme na piškoty očka = vždy na dva piškoty a na třetí uděláme nožky.</p><p> Na piškoty s nožkami uděláme z krému kroužek, pomocí zdobícího sáčku, potom podobně slepíme dva piškoty jako hlavičku a posadíme</p><p> na připravený piškot.</p><p> Zbývá udělat hřebínek a zobáček - z plátku jahody nebo použijeme domácí želé bonbóny - viz recept (želé nalijeme na plochý talíř)</p><p> </p><p> <em>Poznámka : První várku jsem dělala na Zelený čtvrtek a zbyl krém, tak jsem včera večer udělala další hejno. Pro zrychlení jsem krém mazala </em></p><p><em> kulatým nožem.</em></p><p> </p><p><em> </em> :-) Jarní líheň je z eko domácího hospodářství:-):-)*heart*</p><p> </p><p> Kuřátka do rána pěkně zvláčněla, očekávám malé kolednice a myslím, že hejno bude raz dva pryč.....*smile*</p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...