Když Lucijéé, tak já taky aneb fitness smetanový sen po mém :-)
★★★★★
Uvařila: MaryAušová
Ingredience
- Chia semínka
- 1 ks Zakysaná smetana
- 1 ks Řecký bílý jogurt
- Drcené ovesné vločky
- Vlašské ořechy
- Libovolné ovoce
Instrukce
- <p>Když Lucijeee tak já taky!! :-D Opět jsem se nechala inspirovat svou #soulsister Lůcou ( <a href="http://www.krabickujeme.cz">www.krabickujeme.cz</a> ) do které stále hučím, ať už konečně vydá kuchařku a možná se i ten můj doma nají :-D</p><p>Nicméně její fitness dezerty jsou zařazené v mém pravidelném jídelníčku, takže bylo jasné, že v den kdy ho pleskla na insta profajl, jsem ho musela mít taky. :-D Jsem hrozná kopírka a ještě k tomu neoriginální. :-D Její fitness smetanový sen jsem teda trochu zprasila piškotkami, ale základ, což je zakysaná smetana, bílý řecký jogurt, ořechy a libovolné ovoce jsem zachovala. To teda joooo. No a samozřejmě chia, které strká úplně všude. Trochu ji podezírám, že ho dává i do guláše :-D Jo a vlastně ještě jsem to trochu okořenila ovesnýma vločkami. Takže ve své podstatě dávám do placu nyní už svůj vlastní recept :-D Zamíchat, netřepat, nechat odležet v lednici a manžáre kantáre je na světě. Je sice trochu náročnější na vaření, ale zase ten výsledek stojí za to. :-D</p><p>Nazdar a nezapomeňte si užít neděli *wine*</p><p>Mary *heart*</p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...