Kam s rajčaty? Zkuste domácí kečup!
★★★★★
Uvařila: TerezaNáhlovská
Ingredience
- 2 kg Rajčat
- 250 g Jablka (včetně slupky)
- 250 g Cibule
- 1/2 ks Feferonka
- 1 lžíce Sladká paprika
- 1 lžíce Sůl
- 125 ml Ocet
- 150 g Cukr
- 5 ks Hřebíček
- 5 ks Nové koření
- 5 ks Pepř
Instrukce
- <p><strong>Rajčata, cibuli a jablka nakrájejte na kolečka</strong> a společně s <strong>novým kořením, pepřem, hřebíčkem, paprikou a solí vařte hodinu a půl</strong> pod pokličkou. Odstraňte pokličku <strong>přidejte cukr a vařte ještě 15minut</strong> (čím déle tím bude kečup hustší). Poté vše <strong>rozmixujete</strong>, doporučuji <strong>propasírovat</strong> a stačí nalít do sklenic. pro ty co nemají takovou kečupovou spotřebu mohou zavařit.</p><p>Dobrou chuť</p><p>Tereza </p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...