Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Kam s rajčaty? Zkuste domácí kečup!

Kam s rajčaty? Zkuste domácí kečup!

Uvařila: TerezaNáhlovská

Ingredience

  • 2 kg Rajčat
  • 250 g Jablka (včetně slupky)
  • 250 g Cibule
  • 1/2 ks Feferonka
  • 1 lžíce Sladká paprika
  • 1 lžíce Sůl
  • 125 ml Ocet
  • 150 g Cukr
  • 5 ks Hřebíček
  • 5 ks Nové koření
  • 5 ks Pepř

Instrukce

  1. <p><strong>Rajčata, cibuli a jablka nakrájejte na kolečka</strong> a společně s <strong>novým kořením, pepřem, hřebíčkem, paprikou a solí vařte hodinu a půl</strong> pod pokličkou. Odstraňte pokličku <strong>přidejte cukr a vařte ještě 15minut</strong> (čím déle tím bude kečup hustší). Poté vše <strong>rozmixujete</strong>, doporučuji <strong>propasírovat</strong> a stačí nalít do sklenic. pro ty co nemají takovou kečupovou spotřebu mohou zavařit.</p><p>Dobrou chuť</p><p>Tereza </p>

Ohodnoťte recept

Zatím bez hodnocení

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Grilované kuřecí Supreme jako od šéfkuchaře

Související recepty