Jednoduchá, dobrá a zdravá svačinka
★★★★★
Uvařila: Lenka Hudečková
Ingredience
- 2 hrnek špaldová mouka
- 1 ks prášek do pečiva
- 1 hrnek hnědý cukr
- 2 ks vejce
- 1/2 hrnek olej
- 1 hrnek mléko
- 1/2 kg jahody
Instrukce
- <p>Jednoduchá a rychlá buchta se mi podařila a navíc je dobrá.... snad i zdravá...</p><p> </p><p>Do mísy si dáme suché ingredience - mouku, cukr (já dávám jen 1/2 hrnku) a prdopeč a promícháme, pak přidáme olej, mléko (malinko ho nahřívám) a vejce, opět promícháme a vyrobíme hladké těsto.</p><p>Vylijeme na plech s pečícím papírem (nebo vymazaný a vysypaný) a rozprostřeme..na to vysázíme jahody....</p><p>Nic více, nic méně. Není třeba ani vanilkový cukr nebo drobenka, jahůdky jsou sladké a buchta mi přijde dostatečně sladká.</p><p> </p><p>Upečeme v troubě na 170°C cca 40 - 45 minut. Zkusíme špejlí.</p><p> </p><p> </p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...