Jak jsem měla doma jen sojové maso
★★★★★
Uvařila: Barbora M
Ingredience
- 250 g Sójové maso
- 1 ks Cibule
- 6 stroužek Česnek
- 6 lžíce Kečup
- 6 lžíce Sójová omáčka
- 6 lžíce Olej
- 1 špetka Sůl, pepř
- 1 ks Masox
- Příloha (špagety, čínské nudle, rýže,...)
Instrukce
- <p><strong>"Doma nic není, zajdi nakoupit"... </strong></p><p>Fakt doma nic nebylo. Ale mně se do obchodu tak strašně nechtělo, že jsem koukla do zásob, které má většinou každý doma. Náhodou jsem tam objevila zbytek sójového masa a načatý balíček čínských nudlí a řekla jsem si - volím si TEBE, sójové maso!</p><p> </p><p>Jednoduchý recept, levné jídlo, rychlá příprava. Co víc chtít? </p><p><em></em></p><p> </p><p>Sójové kostky uvaříme podle návodu na obalu (jednoduše je hodíme do vroucí vody, kde už plave kostka masoxu) a necháme 15 minut vařit. Během vaření sójového masa si nakrájíme cibuli, prolisujeme česnek a smícháme v míse s 6 lžícemi kečupu, oleje, sójovky a osolíme, opepříme. Dáme vařit těstoviny (nebo to, co k tomu máte) a během toho směs opečeme na pánvi pár minut.</p><p> </p><p>HOTOVO, výborné jídlo je na světě :) Pokud budete chtít zdvojit dávku, zdvojte všechno, kromě lžic oleje, ty dejte navíc max 3 ;)</p><p> </p><p> </p><p> </p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...