domaci slany podplamenik- osuch
★★★★★
Uvařila: MartinaTutkova
Ingredience
- 2 dcl Mlieko
- 1 ks Vajicko
- 150 g Slanina
- 2 ks Cibula
- 1/2 ks Droždie
- 1 lžička Soľ
- 1 lžička Cukor
- 500 g Hladka múka
- 3 lžíce Olej
- 2 ks Zemiak varený v supke
- 375 g Kyslá smotana
Instrukce
- <p>1-do 1 dcl vlažného mlieka zamiesame cukor a rozdrobime droždie urobime kvasok </p><p>2-zmiesame muku ,vajce ,olej ,sol,rozmackane zemiaky a kavsok a vyparcujeme cesto je skor vlacne </p><p>3-cesto nechame odlezat na teplom mieste</p><p>,4- na vymsteny plech roztrieme cesto na to cesto natrieme na vrch kyslu smotanu -ja som do smotyn este dala aj bryndzu -a posypeme cerstvou cibulkou a slaninkou</p><p>5- pecieme v rure na 180 stupnou a 20 minut Dobru chut </p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...