Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Čokoládovo-oříškové ovesné tyčinky

Čokoládovo-oříškové ovesné tyčinky

Uvařila: ZuzanaJanálová

Ingredience

  • 30 g Máslo
  • 2 lžíce Med
  • 2 hrst Lískové oříšky
  • 1 lžička Kakao
  • 1 lžička Lněné semínko
  • 1 lžička Slunečnicové semínko
  • 1 lžička Chia semínka
  • 1 hrst Vločky

Instrukce

  1. <p>Lískové oříšky nakrájenými na větší kousky.</p><p> </p><p>Rozehřejeme si med a máslo.</p><p>Postupně přidáte kakao, pak semínka a nakonec vločky.. : )</p><p>Vše napěchujeme do tvořítka na tyčinky a nebo na menší plech vyložený papírem a dáme péct.. : </p><p>na 180 stupňů +- 18Minutek.. : ) podle potřeby.</p><p> </p><p>sama jsem se bála jak to dopadne... ale.. : ) Mě osobně o moc chutná. .:)</p><p>Jsou to receptíky, co mě momentálně napadnou.. : )</p><p>Dobrou chuť.. : )</p>

Ohodnoťte recept

Zatím bez hodnocení

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Grilované kuřecí Supreme jako od šéfkuchaře

Související recepty