Čokoládovo-oříškové ovesné tyčinky
★★★★★
Uvařila: ZuzanaJanálová
Ingredience
- 30 g Máslo
- 2 lžíce Med
- 2 hrst Lískové oříšky
- 1 lžička Kakao
- 1 lžička Lněné semínko
- 1 lžička Slunečnicové semínko
- 1 lžička Chia semínka
- 1 hrst Vločky
Instrukce
- <p>Lískové oříšky nakrájenými na větší kousky.</p><p> </p><p>Rozehřejeme si med a máslo.</p><p>Postupně přidáte kakao, pak semínka a nakonec vločky.. : )</p><p>Vše napěchujeme do tvořítka na tyčinky a nebo na menší plech vyložený papírem a dáme péct.. : </p><p>na 180 stupňů +- 18Minutek.. : ) podle potřeby.</p><p> </p><p>sama jsem se bála jak to dopadne... ale.. : ) Mě osobně o moc chutná. .:)</p><p>Jsou to receptíky, co mě momentálně napadnou.. : )</p><p>Dobrou chuť.. : )</p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...