Chia pudink s čokoládovo- banánovou pěnou. Mlsání bez špatného svědomí.
★★★★★
Uvařila: JaroslavaFrančíková
Ingredience
- 2 lžíce Chia semínka
- 100 ml Mandlové mléko (nebo obyčejné)
- 2 ks Banán
- 1 lžíce Kakao
- 2 lžíce Javorový sirup
- 2 lžíce Kokosové hoblinky
Instrukce
- <p>Chcete mlsat bez výčitek a špatného svědomí? Pak vyzkoušejte dezert, který vás ohromí. Je snadný, krémový, lahodný a přírodně sladký. Bohatý na vitamíny, minerály, omega-3 msatné kyseliny a díky použitému mandlovému mléku navís s omlazujícím účinkem.</p><p><em><strong>Jaké ingredience budete potřebovat?</strong></em></p><p>2 PL Chia semínek100 ml mandlového mléka (pokud neholdujete rostlinným mlékům, použijte obyčejné kravské)2 ks hodně zralých banánů1 PL kakaového prášku2 PL javorového sirupu2 PL kokosových hoblinek na posypání</p><p><em><strong>Jak postupovat při jeho přípravě?</strong></em></p><p>Chia semínka rozmíchejte v mléce a nechte alespoň 20 minut nabobtnat.</p><p>Banány nakrájejte na menší kousky a vložte do mixéru. Přidejte kakaový prášek a 1 PL javorového sirupu. Rozmixujte do hladkého krému.</p><p>Nabobtnané chia semínka v mléce přendejte do rendlíku, oslaďte 1 PL javorového sirupu a povařte asi 1 minutu. Vznikne jemný krémový pudink, který nalijte do dvou připravených skleniček. Zalijte čokoládovo-banánovým pyré, posypte kokosovými hoblinkami a podávejte.</p><p>Dobrou chuť a sladké mlsání.</p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...