Pusinky
★★★★★
Kategorie: cukroví
Uvařila: LudmilaJedličková
Ingredience
- 2 ks Bílky
- 150 g Vlašské ořechy
- 140 g Cukr krupice
Instrukce
- <p>Slaďoučké sněhové pusinky podle receptu od Lidule. Zvládne je i začátečnice!</p><p>Bílky s cukrem ušleháme do husta - šleháme asi 10-15 minut. Vmícháme ořechy, hmotu dáme do zdobícího pytlíku a na plech s pečicím papírem stříkáme maličké pusinky - trochu nabudou. Pečeme na 100 stupňů Celsia, spíše sušíme - záleží, jak komu peče trouba.</p><p>Vychladlé můžeme přilepit k lineckému kolečku krémem a žíhat čokoládou. </p><p>Když nemáme ořechy tak děláme i z kokosu - ušleháme bílky s cukrem, vmícháme 100 g kokosu a pak podle toho jestli to je řídké, přidáme od oka ještě trochu kokosu. Nesmí to být moc husté, musí to jít dobře vytlačovat přes zdobící pytlík s větším zdobícím nadstavcem.</p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...