Pro všechny ženy.. díky za to že jste
Ahoj všechny skvělé ženy. . Chtěla jsem napsat článek ale zjistila jsem že to co chci psát není na jeden, dva nebo 20 článků... Mám toho na srdci opravdu hodně a děkuji Vám , všem ženám že tady s vámi můžu být . Jak se říká každý den není posvícení .. Někdy je nám mizerně, do pláče .... A je skvělé mít pochopení.. Kdo dokáže pochopit ženu lépe než žena?... Všechny jsme složité, máme své trápení a já tímto děkuji PRVNí ŽENĚ že měla tento nápad...Udělat tyto stránky byl super nápad. Ale o tom zase někdy příště. Takže milé ženy ... Pojďme si dát podporu , naprosto nezjištěné jen proto že jsme tady a hlavně protože někdy to opravdu potřebujeme.. Ačkoli neznám osobně nikoho z vás... Občas stačí jedno milé slovo abychom se cítili aspoň trošku lépe..
Všem ženám posílám úsměv a pochopení... Všechny jste skvělé....









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...