Deník podnikavé běhající matky KK: „Když naši muži HLÍDAJÍ naše děti“
Tak včera popáté v akci a zjistila jsem, že se na běhání začínám vážně těšit – a moc! Navíc jsem se ocitla ve filmu „S Tebou mě baví svět“ a to mě vážně bavilo a POBAVILO!
U rybníka, kolem kterého běhám, je mírný kopec, kde v zimě, když je sníh, sáňkují a bobují děti, obrázek jako od Lady. A já jsem si ještě k tomu připadala jako na apaluše. :-) Pod kopcem 4 tatínci – jeden z nich v ruce termosku, druhý svačinu a jedli a pili a porovnávali mobily a povídali... a nesledovali děti...
Jejich děti (cca 3leté) se mezitím vesele klouzaly. Promočené, jedno bez čepice, druhé bez rukavice, třetímu padala bota. Tatínci si povídali, hodovali a poměřovali mobilní telefony, zkrátka měli moc jiné důležité práce.
Jedno dítě začalo brečet: „Tatínku, ty mi jíš svačinu, co mi dala maminka, bůůů.“ Tatínek na to: „Franto, to jsi chlap, jestli to řekneš mámě, tak už ti nikdy nepujčím ajfóna... a se sáňkováním máš šmytec...“
Druhé dítě: „Tatíííí, já chci taky ajfóoona, slyšíííš, tatííí a chci i ten šmytec.“
Tatínek na to: „Sebíku, ajfón máma výslovně, ale výýýslovně zakázala a přece musíme poslouchat maminku...“
Pak jsem oběhla kolo a když jsem je míjela, slyším za sebou: „Sébo, ale my chceme jít ještě do hospody, tak aby malý vydržel, tak mu ten telefón můžeš půjčit, ne?“ odpověď jsem neslyšela, ale myslím, že tatínek chtěl mít určitě v hospodě klid a já ho chápu...
........................
Uvědomily jste si někdy, že nám naši muži HLÍDAJÍ naše vlastní děti? Já nevím, jak vy – ale já jsem své dcery nehlídala ani jednou...:-)
(uvědomuju si, že ženy často říkají...“Ten můj je šikovný, ON mi OBČAS pohlídá“).
Včera jsem tedy slyšela takové perly a zajímavé bylo, že i když tatínci děti nesledovali a děti byly promočené a bez čepice, rukavice, boty... byly ŠŤASTNÉ, protože chvíli bez 100% kontroly...
... a věřím, že šťastné byly v tu chvíli i jejich ženy, na chvíli samy - jen samy se sebou, bez dětí a tatínků, kteří je "hlídají".:-)
A jak léčí vlastně tatínci? No, po chlapsku... jak jinak – přečtěte si můj starší blog na toto téma
http://www.zenysro.cz/blogy/zdravi-krasa-a-diety/nejlepsi-doktori-jsou-chlapi
Sněhu a běhu zdar, ženy! A ať vás všechny s vašimi muži a partnery BAVÍ SVĚT!!!:-) Kačka









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...