Dobrý den,
v neděli 1.7. jsem s přítelem byla na zámku Žleby.:-)
Zámek je poblíž města Čáslav.
Zámek je otevřen i o velikonocích i ve všech dnech v týdnu (podívejte se na webové stránky zámku).
Zámek velmi krásný a interiéri jsou také velmi krásné.
Doporučuji si objednat oba dva okruhy. Ta věž se také vyplatí.
Radši vám nic o tom zámku nebudu psát, aby vás pak prohlídka nenudila.
Hlavně doporučuji se jít podívat do zámeckého parku. Je tam krásná příroda a v oboře mají i pěkná zvířata.
Na nádvoří se někdy večer konají večerní akce (divadlo, hry,...):-D
Tento zámek je určený navštívit jak v zimě tak i v létě.
V okolí je jedna hezčí restaurace, ale tam je pořád plno. Tak to můžete zkusit třeba v Čáslavi.
Jestli na mě máte nějaké otázky, tak klidně pište, budu ráda.
Přeji krásný zbytek dne
Eliška Kurková*heart*
Zámek Žleby
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...