Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Z DENÍČKU KARTÁŘKY - PROSÍM, MYSLETE POZITIVNĚ!

Po pravdě jsem dnes ani nechtěla psát. Ale  ranní  zážitek  mi donutil přehodnotit to a napsat vám. Můj pocit, který se ráno  dostavil – byla marnost, a to nad tím, že někdy ať dělám co dělám, nedokáži vám pomoci. Ale abych to upřesnila. To, že  nelze pomoci někomu, kdo o to nestojí, to vím dávno. Ale myslela jsem si, že když už se někdo objedná ke mně na výklad, tak  že je připraven přijmout radu a pomoc, která se ukrývá v „kouzelných obrázcích“ , se kterými pracuji. No jo, ale ne!  Sedím v pracovně, čekám na klientku, zvonek. Super, myslím si, jde včas. S úsměvem otevírám dveře. A ! „No, dobrý den! Ani nevím, proč k vám vlastně jdu. Stejně mi řeknete, že je to vše v prd…, a že za to ten  blb….nestojí! A ještě těch schodů, než se  k Vám doleze nahoru! Si to máte udělat někde dole!   No, ale když je ten květen, lásky čas -cha,cha,cha, tak se teda jdu zeptat!“ Ani nevím, zda jsem vlastně paní popřála dobrý den.  Protože  v monologu pokračovala. Stačila  mi říci všechno o tom, proč ten blb…  dělá to a to,  také to, proč ona naopak jemu dělá tu či onu schválnost. A že se tedy vlastně navzájem strašně štvou. A že s tím ale stejně nejde nic dělat, protože ten její blb…  nikdy nic neuzná a nic víc dělat nebude, a že ona tedy také ne. A že ty karty radí nesmysl, když  chtějí aby spolu mluvili, když oni spolu už deset let nemluví. Odcházela zklamaná a naštvaná  nejen na mě, nejen na karty, ale na celý svět. Není mi doteď jasné, proč paní vlastně  přišla, nechtěla slyšet nic. Chvilku jsem z toho byla smutná,  cítila jsem onu výše zmíněnou marnost. Ale už mi to přešlo!  Další klientka byla optimismus sám

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články