Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Výraz bezpodmínečné lásky vůči sobě

Okolí nám jasně dává najevo, kým jsme. Pokud se nám tedy něco nelíbí, obviňování ostatních nám nepomůže. V tomto případě je na místě sebereflexe. Co to je, co si odmítám přiznat? Bez masek, bez přikrášlování, bez obviňování, bez výčitek, beze strachu se zamyslet a ponořit se do vlastního nitra. Uvědomit si, co se nám nelíbí na ostatních a položit si otázku: "Jak to mám vlastně já? Od čeho utíkám, když hledám chyby na ostatních?" Velmi nápomocným vodítkem, kde hledat klíč, jak se vlastně poznat a najít tu správnou cestu k sebepřijetí, je v situacích, kdy se absolutně pouštíme kontroly nad svým chováním a projevem. Tam jsou kořeny naší čisté podoby, ke které se toužíme všichni navrátit. Kde, kdy a s kým se cítíš naprosto uvolněně a máš pocit, že jsi to Ty? Být sám sebou je ta nejjednodušší cesta, jak přitáhnout do života lásku, harmonii a radost. *heart* Úryvek z knihy Životní nadhled (kapitola Bezpodmínečná láska)   *** Kniha je nyní v nabídce cenově zvýhodněného dárkového setu v podobě 2 kusů.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články