Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Všem babičkám..krásné zamyšlení...

Všem babičkám…  

Toto je nejroztomilejší článek o babičkách jaký jsem kdy četla. Doufám, že se ti bude také líbit!  

BABIČKY JSOU CHYTRÉ

Byla jsem na procházce s vnukem. Zvedl něco ze země a dával si to do pusy. Sebrala jsem mu to a řekla, ať to víckrát nedělá.

"Proč?" zeptal se vnuk.

"Protože to bylo na zemi, nevíš, kde to bylo, je to špinavé a pravděpodobně plné bacilů. Bacily často způsobí, že malí chlapci onemocní a necítí se dobře" odpověděla jsem.

Můj malý vnuk se v tom okamžiku na mě podíval s obdivem a prohlásil:

"Babi, jak to všechno víš? Ty jsi tak chytrá!"

Rychle mi to zapřemýšlelo a odpověděla jsem:

"Všechny babičky  takové věci znají. Je to na babičkovském testu. Musí to vědět, jinak se nemohou stát babičkou."

Šli jsme vedle sebe v tichu několik minut. Vnuk se evidentně zabýval novou informaci, kterou ode mne obdržel.

"Aha… už jsem na to přišel! Rozzářil se. Takže když ten test neuděláš, je z tebe dědeček."

"Přesně tak," odpověděla jsem s širokým úsměvem na tváři.

…………………………………………………………………..  

Doufám, že jste se dobře pobavily, tak jako já..  

Hudelnka   (zdroj: e-mail)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články