Zdravím vás ženy, tak když se blíží ten svátek zamilovaných.. Dáváte si dárky.. či jdete na večeři nebo vás polovička pozve na wellness pobyt? A nebo je tu někdo kdo to vůbec neřeší popřípadě je sám s snaží se dělat že toto datum nepatří zamilovaným? Já z osobní zkušenosti ano slavila jsem ho.. Koupili jsme si pranicka a drobné dary, ale co mám teď přítele tak ty dva roky z jeho strany nic a ani nečekám. Asi není na tu romantiku a nebereho to, ani nevím co bych mu koupila.. Jako trenýrky se srdíčko proč ne ????????, ale mu potřeba něco praktického a letos udělám Valentýna asi dceři.. Myslím si osobně, že to není zamilovanost jen muže a ženy, ale i blízkých. Zrovna na mě na FB vyběhla nabidka z Pepca pro zamilované srdickovy flitrovany polštář a moc pěkný a cena 119,-kc.podelte se jak u vás❤????.
Svatý Valentýn 14.2.
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...