Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Svatební tanec II.- "naše skladba"

Mladý krásný pár vchází do dveří... Ona blondýnka, štíhlá, vysportovaná. On skoro manekýn. Prostě princ a princezna... A jde se na první část svatebního tance, což je popovídání s lektory. Je třeba probrat plno zdánlivých maličkostí, které ale podle našich zkušeností není radno podceňovat. Vše probíhá jak má, velikost parketu i povrch jsou v pořádku, v šatech se bude dát docela obstojně tančit. Jsou sice úplní začátečníci, ale oba spotrovci, tak je předpoklad, že budou pohyby dobře koordinovat.  A přichází bod- vybraná skladba... Nooo, bylo to dost překvapení. Skladba je jasně daná a nikdo s tím nehne... Je to píseň při které se poznali.  On se totiž omylem ve fitku přihlásil na lekci posilování vlastní vahou pro ženy. Byl v poslední řadě a ona lekci vedla. Nechtěl se nechat zahanbit, tak poctivě cvičil všechno. Když už tam je, tak těm holkám ukáže, jak to zvládají chlapi... Jooo a měl co dělat lekci dokončit. Druhý den byl rád, že se hnul :-) Ona si ho samozřejmě všimla, slovo dalo slovo, pár měsíců chození a je tu svatba.  Jenže písnička není moc taneční, no, spíš vůbec.  Co teď? Ale jo, my si poradíme... Kroky sexy latino tance zvaného bachata by se daly na rytmus našroubovat, a tak jsme začali s nácvikem. A dobře to dopadlo a taneček zvládli.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články