Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Srdíčko z pouti

 "Zasněně se dívám na perníkové srdíčko s nápisem: ZE SRDCE :), které jsem letos dostala na pouti:)" Také jste někdy takové dostali nebo máte ještě nějaké schované, třeba ve vzpomínce? Já, když jsem byla malá, tak se u nás na vesnici držela taková tradice, že jsem dostávala hodně sladkosti od kluků (sousedů), kteří mě byli "vymrskat" na Velikonoce... Dokonce tak nejeden mládenec daroval dívce srdce s nápisem, který mnohdy mohl prozradil i to, co si chlapec tajně myslel, ale netroufal si říci nahlas....no řekněte, že to bylo krásné....... Víte více o této tradici? To by pak děvčata jistě fotila, kolik dobrot dostali od kluků, jako fotí chlapci, co dostali od děvčat za dobroty na Velikonoce.   Krásný každý den
Vám přeje
Váš kouč Marie Kostelecká www.mariekostelecka.cz    TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU A ROZVOJE OSOBNOSTI   "Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu."   Další články: http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články