Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Prvomájové vyznání

Život nejni peříčko. To vždycky říkávala moje milovaná babička, a měla pravdu. Život je totiž někdy sakra těžkej. Někdy chvíli, někdy nekonečně dlouho. Někdy se otřepeme a jdeme dál, jindy jsou jizvy hluboké a bolí předlouho. Ale díky těm ranám, si pak opravdu vážíme, když zase vyjde slunce. A protože je dneska první máj a slovy klasika, lásky čas, chci si připomenout, čeho si vážím já. Především toho, že jsem měla odvahu a sílu zvednout se ze dna a vstát. Že teď zase svobodně chodím po světě se vztyčenou hlavou, dívám se všem do očí a mám se ráda. Těším se z každého milého slova, z každé malé pozornosti a z okamžiků, kdy se směji, z každého pohlazení. Vážím si úcty a respektu k mé osobě, z podpory a vědomí, že stojíš při mně. Jsem pyšná, že se konečně nebojím říci nahlas, že jsem šťastná a nikomu nedovolím to pokazit. To slunce totiž konečně vyšlo a za to vděčím a děkuji Tobě. Miluji Tě.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články