Je mi opravdu úzko z
této situace, která se teď všude odehrává. Cítím litost a bezmoc. Lítost vůči všem nakaženým ( ať se nakazili jakkoliv / kdekoliv) vůči jejich rodinám a okolí. Bezmoc, mě ubíjí
úplně nejvíce.
Proč musí vláda zakazovat a přitom stejně nikdo to neplní?
A nechápu v době kdy máme si pomáhat, držet při sobě a respektovat se, kde se bere tolik zloby
*sad* *sad* *sad* *sad* *sad*Za poslední dobu jsem viděla tolik různých komentářů / článků apod. že mi je opravdu zle..
Proč píšou takové hnusné věci?
Každý má právo
na život ať mu je 0 - 100 a více let. Doma jsem byla vychovávána tak, abych zdravila, pomáhala, děkovala, měla úctu ke
starším apod.. a tak vedu i své děti. ( a to mi není ani 30 let )
Proč lidi nezdraví / nepoděkujou / nepřejí a když už přejí tak jen to nejhorší?
Prostě JÁ jsem mladej JÁ jsem ... já nic nemusím.
Těch proč mám v hlavě strašně moc..
Prosím chraňtě sebe ♥ své okolí ♥ buďme optimističtí ♥ pozitivní ♥ přející ♥.
♥ ZASE BUDE DOBŘE !!! ♥
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...