Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Peca Kucha - PAVEL UBRANKOWICZ

Představte si Lásku, jako trám...???? Milují se, respektují, každý večer se na sebe těší a přesto se nemohou vzít, stát se před státem i svými milovanými manžely. a proto je tu iniciativa Jsme fér, která bojuje za myšlenku, že Láska je prostě jenom jedna. :) PAVEL UBRANKOWICZ
zastupuje iniciativu Jsme fér, která se snaží zrovnoprávnit manželství pro gaye a lesby v ČR. Jak sám říká: ,,Jakmile to půjde, budu mezi prvními a se svým mužem si registrované partnerství změníme na plnohodnotné manželství.” Odsudky, problémy s pronájmem vozu, absence společného vlastnictví nebo právní problémy v případě úmrtí partnera, taková úskalí má podle Pavla Ubrankowicze registrované partnerství. Zatímco zastánci tradiční rodiny tvrdí, že registrované partnerství je dostačující forma oficiálního svazku, v praxi to podle registrovaných partnerů vypadá jinak. Zdroj:   V lásku se má věřit a za ní bojovat... Pojďme o ni společně stát - sobota, Peca Kucha, 1.12. 19.00, Městské divadlo Žďár nad Sázavou
Zobrazit víc
Na obrázku může být: 1 osoba, záběr zblízka
Není dostupný žádný alternativní text.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články