Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Lásky čas

Blíži sa Valentín - deprimujúci deň pre všekých osamelých ľudí ...ale len kým sa na to nepozriete z inej stránky. ;) Valentín možte jednoznačne osláviť aj keď ste sami. Aby nás mohli prijať, ľubiť a rešpektovať ostatní musíme najprv začať od seba. Nemám na mysli narcistickú, nezdravú ,sebeckú lásku... to je ten opačný extrém ,ktorému by sme sa mali vyhýbať.

Jedná sa o sebaprijatie všetkych dobrých ale aj zlých vlastností ,ktoré všeci máme. Kým ich nepríjmeme my sami nemôžme to čakať od druhých. Hľadať štastie v iných ľudoch a spoliehať sa na druhých že nás budu ľubiť nás môže priviesť k sklamaniu. Pretože ak raz táto osoba ,ktorá vás zbožnuje odíde pocítite neskutočne prázdno ,pretože vás už nebudete mať kto ľúbiť. A tak si budujme v sebe trošku lásky každý deň.

Obdarujte sa, kúpte si niečo čo vám urobí radosť. Maličkosť alebo aj niečo väčšie, prečo by ste si nemohli vyznať lásku ? Obdarovať možete aj kamaráta/kamarátku alebo hocikoho na kom vám záleží. Je to sviatok lásky a lásky je predsa viacej druhov. Takže hlavu hore ak nemáte svojho Valentína, hlavné je nezabúdať že aj na Vás niekde čaká niekto jedinečný. A na to pravé sa oplatí počkať. *heart*

„Človek nežije iba z lásky, ktorú prijíma, ale hlavne z tej, ktorú daruje.“
– Matka Tereza

Zdroj: http://citaty-slavnych.sk/autori/matka-tereza/?q=53589
„Človek nežije iba z lásky, ktorú prijíma, ale hlavne z tej, ktorú daruje.“
– Matka Tereza

Zdroj: http://citaty-slavnych.sk/autori/matka-tereza/?q=53589
„Človek nežije iba z lásky, ktorú prijíma, ale hlavne z tej, ktorú daruje.“
– Matka Tereza

Zdroj: http://citaty-slavnych.sk/autori/matka-tereza/?q=53589

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články