Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Nedělní Zuzčino poetické okénko (25. 7. 2021)

Vážené a milé ženy, jak si užíváte léta? Doufám, že ne tak, jako já, tedy že jste od pondělí do pátku celé dny zavřené v práci a o víkendu pak doháníte domácnost... Chci věřit, že vy jste někde u vody nebo v lese na houbách a kocháte se přírodou.*heart* Dnes, na svátek Jakuba a den před svatou Annou, mám pro vás jednu ryze pražskou báseň, nebo spíš zase text. Vznikl jednoho letního večera před dvěma lety cestou z práce domů. A jak už jsem tu kdysi psala, zkuste si ho třeba zazpívat nebo zabroukat. Jen tak, pro dobrý pocit a úsměv ve tváři. Věřte mi, pomáhá to. Vaše Holubička Zuzka  

Večer na Vltavské

  

V ulicích se stmívá

tvůj stín splývá s mým

 

Na Vltavské někdo zpívá

řekni, co já s tím

 

Když tě líbám

někdo se dívá

kdo, to netuším

 

A můj splín

ten věčný splín

o něm raděj nemluvím

 

Někdo tu zpívá

někdo se dívá

co mám dělat, netuším...

 

                                                 (2019)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články