Vážené a milé ženy, jak si užíváte léta? Doufám, že ne tak, jako já, tedy že jste od pondělí do pátku celé dny zavřené v práci a o víkendu pak doháníte domácnost... Chci věřit, že vy jste někde u vody nebo v lese na houbách a kocháte se přírodou.*heart*
Dnes, na svátek Jakuba a den před svatou Annou, mám pro vás jednu ryze pražskou báseň, nebo spíš zase text. Vznikl jednoho letního večera před dvěma lety cestou z práce domů. A jak už jsem tu kdysi psala, zkuste si ho třeba zazpívat nebo zabroukat. Jen tak, pro dobrý pocit a úsměv ve tváři. Věřte mi, pomáhá to. Vaše Holubička Zuzka
Nedělní Zuzčino poetické okénko (25. 7. 2021)
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...