Vážené a milé ženy, jaro se nám přehouplo do května a je tu lásky čas. Nevím, jak vy, ale já jsem se na tento měsíc moc těšila: že bude konečně teplo a já budu moci po více než půl roce odloužit již značně umolousaný kabát a zimní boty, že vytáhnu hezké sukně, že půjdu cestou z práce podél Vltavy krmit labutě a kachny, prostě že půjdu jen tak – na procházku. A snad že už také alespoň trochu zabojujeme s koronavirem. Držme si palce, ať se toho konečně dočkáme. Mezitím vás zvu na procházku nočním Vyšehradem.*heart* Opatrujte se. Vaše Zuzka
Nedělní Zuzčino poetické okénko (2. 5. 2021)
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...