Vážené a milé ženy, dnes 12. září mám stříbrnou svatbu, tak vás budu trochu obtěžovat svým manželstvím.:) A hned varuji všechny romantičky, že je zklamu... Pro mě je to čtvrtstoletí pekla. Někdy se pod kotlem topilo více, někdy méně, ale stále to bylo peklo, byť z něj vzešly dvě krásné děti. Však posuďte samy – vše níže napsané je pravda.*sad*
Mladším z vás dám radu do života: dobře si rozmyslete, koho si berete, a důkladně se před svatbou poznejte. Pak už třeba nebude úniku.
Tato báseň vznikla v práci před čtyřmi lety, na 21. výročí. Byl to tehdy strašný den... Ale nebojte se, vodku (už) nesnídám.:) Vaše Holubička Zuzka
Manželství
Místo gumového pečiva
posnídám vodku
přimrzlou k mrazáku
Já vím
ty to máš na háku
Říkáš mi
kousni se do jazyka, než na mě promluvíš
Říkáš mi
chudinko, podívej se na sebe do zrcadla
A
naštěstí jsem měl i jiné partnerky
A
co ještě děláš v mém bytě?
Dvacet jedna let
rozhodně nejsou
tři šťastné sedmičky
Co se to s námi
sakra
stalo








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...