-
chceme-li sedět seďme
chceme-li být líní, lenošme
chceme-li mlčet, mlčme
chceme-li být v tichu, buďme v tichu
chceme-li být sami se sebou, buďme sami sebou
chceme-li brečet, pak slzy klidně pustme
chcemeli si žít a užívat si, pak žijme, užívejme si a radujme se
Může se zdát, že ten blog tady trochu zanedbávám - ale je to deník, ne? A ten má nárok na to být občas nepravidelný :-)
Každý z nás někdy zažil, kdy jsme po něčem moc toužili, ale neustále jsme to odkládali a čekali jsme, že ta změna za námi dorazí sama.
Ano, můžeme vše, na co si jen vzpomeneme..Vše je jen v nás samotných a nezapomínejme, jak mocná je myšlenka. Co vyšleme, to se nám vrátí jako bumerang.
Můžeme skutečně vše:








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...