Že se blíží jaro, jsem věděla dříve, než meteorologové, neklamným znamením je u mě každoročně černá barva na vlasech, nákup nových sukní a zapálená lýtka. Mimochodem, sukně č. 1 je svítivě růžová tutu a budím v ní velké pozdvižení :-D Vůbec, je legrační teď venku pozorovat, jak jsou zjančení chlapi, jak mlsně koukají, otáčí se, chodci narážejí do lamp a řidiči nedobrzďují na semaforech, když kolem projde pěkná ženská :-D Já vyrazila s kamarádkou v pátek na drink do oblíbené restaurace. S barmanem se známe už léta, takže si můžeme dovolit mít k sobě různé průpovídky a sarkastické rejpance, protože máme velmi podobný humor. Interně mu říkáme Buscemi a nyní nás vítal, s protáhlým obličejem a očima v sloup. „no dobrý večer, panebože.“ :-D Místo druhého fešáka, který tam pracuje, nás trochu zklamala obsluhující lesbická nová posila teamu :-D Ale nevadí, Buscemi nakonec taky přišel, sehnul se ke mně a povídá – „vy jste dneska hrozně hustá, od pasu dolu taková čertice a nahoru zase taková víla, to je mazec.“ :-D „No je to tak, já dneska totiž vůbec nevím, čí sem.“ :-D řekl mi to ještě dvakrát a když jsem odcházela a viděla jsem, jak se nahýbá přes bar a kouká mi na ty nohy, neodpustila jsem si na něj zavolat ve dveřích ještě „Doufám, že budete mít dneska divoký sny :-D Nashledanou.“ :-D Je to prča. Nicméně, abyste si nemysleli, chlapci naši zlatí, že tady chci zase drbat jen vás, tak to ani omylem, ono to jaro leze i na nás na ženský, a je úplně jedno, jestli jsme sami nebo šťastně vdané a jestli je to mladá slečna nebo čilá důchodkyně :-D My taky mlsně koukáme, mnohdy i tam, kam nemáme :-D akorát se to možná snažíme dělat více nenápadně :-D Tuhle jsem viděla na Vltavě kachnu, ujížděla na vodě jak mohla, zapnula trysky a frčela, honili jí totiž čtyři kačeři a já se přistihla, že jí závidím :-D Hrůza :-D Tak mějte hezký jarní víkend. Milujte se a množte se :-)
Milujte se a množte se, je jaro :-)
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...