Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Matka na plný úvazek

Ahojky holky:-) tak jsem si zde založila v těhotenství účet, jak si sem budu dávat všechny moje recepty (protože jsem furt pez nápadů na vaření).. Budu si zde psát ,,deníček matky´´... Před porodem jsem si nakoupila knihy, jak začnu číst a budu si mateřství opravdu užívat. *psss* No co Vám budu povídat... Malému jsou 4 měsíce a já? Nepřečetla jsem ani nadpis, nestíhám uklízet, prát, natož žehlit, jsem ráda že uvařím a v 8 se vykoupu a jdu spát s malym...:D:D:D Mateřství je něco tak krásného *heart*, ale zároveň to nejnáročnější co jsem kdy zažila/dělala... Je to práce 24 hodin denně a nikoho nezajímá, že nespíte...  Do toho Vám večer přijde z práce chlap, který je po té celodenní dřině úplně hotovej, že mu ještě jdete udělat večeři a posloucháte jak se nadřel a všechno ho bolí...*sleep**smile* Vždyť vy jste doma na dovolený, nemáte nárok si na něco stěžovat*wine* Nééé tatínek, když má volno stará se a pomáhá... Ale taky je pravda, že to nedělal hned od začátku... Nevím proč muži nesdílí péči o dítě hned od narození? Já se odpovědi nějak nedočkala, ale myslím si že to malinké bezbranné miminko je zkrátka moc křehounké na ty ,,chlapský´´ ruce.. No schválně, jak to máte doma vy?? Jak si užívate mateřeství a chápání muže... *wine* Přebalují taťkové, koupou, ...? Dejte mi vědět dost by mě to zajímalo A VELIKÁNSKÝ OBDIV MAJÍ MAMINKY SAMOŽIVITELKY, PÁČ SI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT KDYBYCH BYLA NA VŠE SAMA*heart**heart* (bez chlapa a rodiny... Má rodina bydlí 120km od nás a opravdu mi tu chybí babička co by si vzala malého n procházku, abych si odpočinula, když je taťka v práci..) Takže velká poklona*angel**heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články