Ahojky holky:-)
tak jsem si zde založila v těhotenství účet, jak si sem budu dávat všechny moje recepty (protože jsem furt pez nápadů na vaření).. Budu si zde psát ,,deníček matky´´... Před porodem jsem si nakoupila knihy, jak začnu číst a budu si mateřství opravdu užívat. *psss*
No co Vám budu povídat... Malému jsou 4 měsíce a já? Nepřečetla jsem ani nadpis, nestíhám uklízet, prát, natož žehlit, jsem ráda že uvařím a v 8 se vykoupu a jdu spát s malym...:D:D:D
Mateřství je něco tak krásného *heart*, ale zároveň to nejnáročnější co jsem kdy zažila/dělala... Je to práce 24 hodin denně a nikoho nezajímá, že nespíte...
Do toho Vám večer přijde z práce chlap, který je po té celodenní dřině úplně hotovej, že mu ještě jdete udělat večeři a posloucháte jak se nadřel a všechno ho bolí...*sleep**smile* Vždyť vy jste doma na dovolený, nemáte nárok si na něco stěžovat*wine*
Nééé tatínek, když má volno stará se a pomáhá... Ale taky je pravda, že to nedělal hned od začátku... Nevím proč muži nesdílí péči o dítě hned od narození? Já se odpovědi nějak nedočkala, ale myslím si že to malinké bezbranné miminko je zkrátka moc křehounké na ty ,,chlapský´´ ruce..
No schválně, jak to máte doma vy?? Jak si užívate mateřeství a chápání muže... *wine*
Přebalují taťkové, koupou, ...? Dejte mi vědět dost by mě to zajímalo
A VELIKÁNSKÝ OBDIV MAJÍ MAMINKY SAMOŽIVITELKY, PÁČ SI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT KDYBYCH BYLA NA VŠE SAMA*heart**heart*
(bez chlapa a rodiny... Má rodina bydlí 120km od nás a opravdu mi tu chybí babička co by si vzala malého n procházku, abych si odpočinula, když je taťka v práci..) Takže velká poklona*angel**heart*
Matka na plný úvazek
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...