Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Má šance na vztah

Přestávám věřit, že v dnešní době je ještě možné mít normální vztah. V první řadě by bylo asi fajn vysvětlit, co považuji za normální: Vize číslo jedna: Když mladou dívku přepadne puberta, samozřejmě chce do vztahu toho největšího grázla či frajera (nejlépe obojí 8-)). Ten se do ní zamiluje a bude pro něho ta jediná a jeho láska k ní bude jeho divokou povahu krotit. Padadampam...tak tohle už mám dávno za sebou a vím že to neunguje. Vize číslo dvě: Neodkonalý muž (obtloustý, malý, škaredý nebo třeba s vadou řeči). Ten si bude vážit mého dobrého srdce a nebude mu záležet na povrchních a laciných hodnotách života. OK...tohle bohužel taky nefunguje. Vize číslo tři: Nikdy se nezamiluju a pořídím si hromadu psů. Tato vize je ale často střídána záchvatem sebelítosti a rychlou změnou názorů. Vize číslo čtyři: Už jsem vyzkoušela dost špatných chlapů, tenhle už musí zajisté být ten pravý. Není, opět to byla jen lépe oděná verze některého z předešlých budižkničemů ale v jádru věci byl vzorec chování úplně stejný. Vize číslo pět: Chlap, co si už dostatečně užil se přece bude chtít už se mnou usadit. Nebude...pravděpodobně se mu po dobách dávno minulých zasteskne a začne si užívat znovu. Vize číslo šest: Můž stejně smýšlející, ze stejného prostředí (jsem vzdělaná vysokoškolačka, chci taky vysokoškoláka). To musí vyjít. Nemusí...vždycky je tu možnost, že přijde jinačí, které dá přednost. Vize číslo sedm: Muž z mého oboru! Zcela podle mých představ, beznadějná zamilovanost. Tady to zase zhatila skutečnost, že nejsem vášnvá sportovkyně a nezvládnu a ani netoužím strávi týdenní dovolenou "u moře", kde k onomu MOŘI dojedeme (chachacha) na kole! Možná kdybyste mi dali kolo a měsíc na to, abych k tomu moři dojela....ne nedojela. Po tomhle prostě netoužím. Vize číslo osm: Jsi fajn, ale nemiluju tě. Vize číslo devět: Ty jsi hrozně hezká, chytrá a spí se s tebou skvěle, ale nemiluju tě. Vize číslo deset: Mám tě hrozně rád, ale nemiluju tě. (Kruci mám tohle ještě zapotřebí?)     Pokračovat bych mohla dál a dál ale raději to sebetrýznění dnes ukončím :D doufám, že jsem alespoň pár čtenářů tímto příspěvkem pobavila. A co teda považuji já za normální? Zatím toto vyjádření nechám bez odpovědi, jelikož bych už dávno musela být v Bohnicích. Ppřeji pěknou dobrou noc!

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články