A teď v červáncích zas den umírá Ty tu nejsi, jak jen to překonám Přestal jsem hlídat a ty mě podrazíš Já tak nějak jsem si zvykl na to, že mě máš ráda Už zas se propadám a nic co by mě nahoru táhlo S nadějí procitám a poznám, že je v posteli prázdno Chci jenom někoho mít a dobře ho znát Kdo mě uzdraví, kdo se cítí jak já Takhle to říct je jednoduché Já vlastně díky tobě moh´ jsem před vším utéct A teď v červáncích zas den umírá Ty tu nejsi, jak jen to překonám Přestal jsem hlídat a ty mě podrazíš Já tak nějak jsem si zvykl na to, že mě máš ráda Bázlivě skrývám tvář, když se trápím, rád se ti schoulím v náručí Tam kde smím zůstávat napořád v bezpečí A teď v červáncích zas den umírá Ty tu nejsi, jak jen to překonám Přestal jsem hlídat a ty mě podrazíš Já tak nějak jsem si zvykl na to, že mě máš ráda
Lewis Capaldi - Someone you loved:
https://m.youtube.com/watch?v=u1yVCeXYya4&list=RDu1yVCeXYya4&start_radio=1
Tíží mě vědomí, že není nikdo, kdo by mě chránil
V téhle hře o všechno jsem pochopil, že pomalu blázním
Chci jenom někoho mít a dobře ho znát
Kdo se uzdraví, když mě objímá
Je jednoduché si to takhle říct
Já vlastně díky tobě moh´ jsem s bolestí žít








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...