Karel Kryl kdysi složil – Píseň neznámého vojína. Jenže, můj blog má být přece vtipný a veselý, takže…
Já pro vás mám – Báseň známého podivína.
To, abyste věděli, jaké já mám štěstí na nápadníky… A ještě musím předeslat, že to není básnička, kterou jsem vyhrabala z pietní krabičky z dětských let, ale že jsem ji obdržela poměrně nedávno, od dospělého muže, který s ní tedy bohužel neuspěl tak, jak doufal a žádná veselka tedy, přestože to vypadá, že mi ta barborka ve váze vykvete, s ním tedy rozhodně nebude *smile* Lucie, tak má otaska. Je možné štve strany láska. Lucie co dál se ptát Jestli ti pusu můžu dát. Zdali si ramde dáme. Možnost byd spolu máme? Já v sobě cítím chvění v těle. Snad by ses se mnou cítila skvělé. Já nabyzim ti obětí a lásku. Něhu plnou tašku. Tak snad řekneš anooo a já řeknu joooo.
Hezký den








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...