Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Kdepak jsi ... ?

Kdepak jsi, v sametu,                                     

krásná má paní?                                      

Tebe chci na věky                                    

hladit svou dlaní!                                    

S Tebou chci vždycky být,                                    

když den už jde spát,                                  

Tebe chci nad  ránem                                  

celičkou hřát.                                 

Tvé oči rád bych měl                                

co bezpečný kout,                               

upřímnou lásku bych                             

dokázal kout.                                

Chci jen mít někoho,                               

kdo slyšet by chtěl,                            

že je ten, kterého                           

rád bych mít směl ...                       

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články