Protože je teď venku pořád vlhko, stalo se mi něco s vlasy…. Vzpomínáte na seriál Přátelé, jak jeli všichni na Barbados a co se tam stalo ve vlhku s Moničinými vlasy? :-D tak to mám já :-D akorát jen na půlce hlavy, krepatá Lů, juchů :-D Když jsem se ráno viděla v zrcadle, vzdala jsem to a narazila si tu děsně cool čapku, vytáhla z ní ven jen kudrnatou ofinu a vyrazila. Cítila jsem se dobře do chvíle, než mi kolega řekl, že vypadám, jako ten malý chlapec na obrazu Eugéna Delacroixe :-D „Pecka, tak to ti děkuju. Jen počkej v úterý na „barikádách“ na Václaváku!“ :-D Rozhodně to tam nebude nikterak krvavé, nicméně doufám, že to ke svržení „krále“ nakonec taky povede :-D O tom, jak je důležitý na tyhle demonstrace chodit, zde psát nechci, neboť moralizovat mi nepřísluší o to méně na tomhle blogu J Takže vás jen snad trochu pobavím tím, že i na těchto místech se dá zažít spoustu legrace. Tuhle tam za námi stál pán, který se projevoval velmi zábavně a srdečně J Veškeré jeho reakce, ať to bylo rozhořčení nebo smích, zněly stejně, akorát se lišily intonací. Velmi hlasitě vypouštěl z úst „ho ho hoooo“ Měli jsme z něj po 20 minutách už záchvat smíchu neboť byl jako zbloudilý květnový oholený Santa Claus :-D Při provolávání hesel je důležité trefit se do rytmu, což se taky někdy nepodaří v takovém davu, než se člověk chytne, znějí pak hesla jinak. Například při volání „čapí bába“ a jeho rozkouskování, bylo všem rázem jasné, co si o té paní myslíme :-D Kamarád si po skončení dělal legraci z další kamarádky a říkal, že když všichni volali Hanba Hanba, ona jediná volala Mamba Mamba :-D Taky chci říct, že jsme opravdu žádný prachy za účast nedostali :-D My ne. Ale jsem si téměř jistá, že ti dva bezdomovci, kteří se vřítili do davu s obrovskými taškami, plnými odpadků z půlky Prahy, protlačovali se mezi lidmi a když se dostali až dopředu k podiu, otočili se a táhli opět dozadu, tak ti určitě zaplacení byli :-D „Tady máte dvě stovky hoši, jděte tam, a co nejvíce smrďte“ :-D Taky nás jistojistě zkoušeli vyudit ti od stánku se šunkou, jo a ty koňský koblihy, ty určitě taky neuklidili schválně :-D :-D Ale my se nedali :-D a když řečník žádal lidi v davu: „Pozdravte člověka, stojícího vedle, na důkaz solidarity mu dejte ruku – někdo hlásil: „nebo francouzáka!“ :-D :-D Atd atd, prostě doporučuju :-D Chtěla jsem vám ještě povídat o úplně jiném zážitku z minulého týdne, ale to už by bylo moc dlouhé, tak si to nechám na další příspěvek a popřeju vám zatím krásný víkend, snad nám bude svítit trochu sluníčka :-) mějte se
I na demonstracích je legrace
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...