Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

dovolená na Slovensku

Dobrý den, 28.10. jsme byli s přítelem na zážitkové dovolené na Slovensku. Byli jsme ubytovaní v hotelu Družba v  krásných nízkých tatrách. Měli jsme polopenzi a jídlo bylo velmi dobré.   Výlety jsme si moc užili šli jsme dolů z Chopoku, byli jsme v (solné) jeskyni, navštívili jsme gerlachovský štít a různá města. Atmosféra nádherná. Příroda překrásná. Na recepci byli moc příjemný.*wine*   Gerlachovský štít byl na něj krásný pohled, sice jsme na něj nešli, ale i ten pohled byl krásný. Nahoře Chopoku je příjemná restaurace kde jsme se najedli a pak jsme šli zpátky do hotelu dolů pěšky. (solná) jeskyně se ná moc líbila byli jsme jako v krásné jesnyni, ale byl moc krásný zážitek.8-)   Moc jsme si to tam užili, doporučuji se tam někdy podívat. Přeji krásný zbytek dne Eliška Kurková*heart*            

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články