Dneska ráno, jsem opět vstala s myšlenkou na tebe,
a vím že s tebou v mé mysli i zalehnu.
Jsi metr ode mě, jsi mi blízko,
a zároveň tak daleko.
Naše těla k sobě mají o moc blíž,
než naše duše.
A přitom toužím po spojení našich duší,
mnohem víc než po dotecích našich těl.
S lascivním úšklebkem se mě na tebe ptá,
myslí jen na to jak mě vzrušuje tvá schránka,
ani na moment ho nenapadne,
že mě až mrazí z pomyšlení na to co se skrývá uvnitř.
Ptá se mě co dělám po nocích,
už si mě představuje nahou.
Jenže co když jediné co v noci dělám,
je že koukám ven a přes slzy pozoruji noční oblohu?
Cítím tvé teplo, slyším jak se nadechuješ,
mohla bych poslouchat tvůj srdeční rytmus,
ale k čemu by mi to bylo?
Jen by to otevíralo staré jizvy,
ty které nejsou tak uzavřené jak by se mohlo zdát.
Podívám se na tebe,
a cítím v břiše miliony motýlů,
zároveň mě ale pálí sůl v očích.
Mám pocit že jsem mrtvá i živá zároveň,
napůl šťastná, napůl smutkem bezsebe,
nezní to tak zle,
jenže řekni mi...
Jak dlouho člověk vydrží,
než ho ten smutek zabije?
Dotkni se mé duše tou svou
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...