Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Diskuze na fb k hormonální antikoncepci

Další mrtvice z antikoncepce.

Zaveďme předběžná vyšetření, volají experti

25. srpna 2013  0:25
 
Desetina českých žen má podle VZP poruchu srážlivosti krve, která může mít v kombinaci s hormonální antikoncepcí smrtelné následky. Podle některých odborníků by lékaři měli ženám před předepsáním antikoncepce povinně provádět testy na riziko trombóz, přestože jsou finančně nákladné. Lékaři o tom chtějí jednat již v září.

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/dalsi-mrtvice-z-antikoncepce-lekari-uz-to-resi-f4y-/domaci.aspx?c=A130823_225231_domaci_zt

Moje stanovisko?
že je HA původně lék na poruchu žlázy s vnitřní sekrecí ovlivňující mmj. menstruační cyklus a tím pádem je pro zdravé ženy vlastně nadbytečná a škodlivá nám jaksi říkat nechtějí ;-)
volba IUT,prezervativ, příp.symptotermální metody, cycklotest...pesar nedoporučuji, máme krásného benjamínka *smile*

mmch. jak hormonální antikoncepce řeší přenosné choroby?
souhlasím, že choditi mezi muži a hlásit bez prezervativu ani ránu příliš poetické není, ale...
víte okamžitě na čem jste, já takhle chodila upe bez antiko, ptže jsem na latex alergická *smile*
 a taky jsem hlásila, no jeden to ustál a máme spolu tři děti a 8 leté partnerství *smile*

*heart*

Zdroj foto:Pixabay.com

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články