Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Co právě Tobě chci teď říct ...

 

Víš, s Tebou vychází Slunce                    
v té nejtemnější noci                    
a nejen, že hoří sníh,                   
ale i slavík zpívá o půlnoci.     

                                                              

Věz, že Královna jsi mých dnů,                
rán, večerů i nocí,               
kterým ač jsou beze snů,              
vládne Láska silnou mocí.            

                               

Slyš, to klidný je tep mého srdce,                
jenž spočinulo v měkké náruči             
a také ve Tvých dlaních,              
kde radostí a štěstím zatančí.             

                        

Ty jsi ta, na kterou léta čekám,               
ta, kterou sliboval mi Vesmír,             
krásná a moudrá paní, se kterou býti smím,            
ta, která přináší s sebou klid a mír.          

 

 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články