Milé ženy, čtenářky.... sice následující slova nejsou určena přímo mně,
ale celkově nám ženám....
Pisatel má cca 70 let, takže to berte s nadhledem, ale když on tak hezky píše...
Chtěl bych teď s tebou být
Chtěl bych tebe teď něžně pohladit,
Chtěl bych jen s tebou posedět jen tak
Chtěl bych s tebou si svíčky u krbu rozsvítit
Chtěl bych na klín tvůj hlavu si položit
Chtěl bych do očí se ti dívat
Chtěl bych prostě jen tak s tebou obyčejně být!
Chtěl bych knoflíčky ti rozpínat,
Chtěl bych halenku ti rozevřít a krajku tvou odhalit,
Chtěl bych tu krajku ve dlaních svých mít a pak v dál ji odložit,
Chtěl bych na rty tě políbit a dolů na ňadra sestoupit,
Chtěl bych z ňader až k veverce tvé se spustit,
Chtěl bych nohy tvé pohladit a políbit konečky prstů tvých,
Chtěl bych, abych říci mohl chci, chceš i ty lásko?








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...