Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

aneb " Jak jsem tím chlapem mohla vydržet skoro 35 let." Nechápu??

Ano, nechápu. Bylo zle - moc zle, byly bouřky - přesto jsme spolu. Bez poradců, bez koučů, prostě jsme spolu. Mě bylo necelých dvacet - vzhlížela jsem k Travoltovi, zamilovala se do franštiny a španělštiny, žila jsem těmi jazyky, studovala vysokou školu a potkala  "JEHO". Vysoký, štíhlý, tmavovlasý s neskutečně modrýma očima. Do těch se dívám dodnes.  Jaksi podvědomně jsem tušila, že mě ochrání, postará se nejen o mě , ale i o naše děti. V jednadvaceti jsem mu řekla "ANO".  Dodnes nelituji. Naše děti - dnes dospělé chlapy - miluje a nedá na ně dopustit.  Mě , bez nadsázky, by nosil na rukou. V jeho očích jsem pořád ta nej.... Už se vlastně nehádáme - není proč.  Je tím nejlepším dědečkem  a když vnouček řekne "dědečku" má slzy v očích. Tmavé, havraní vlasy jsou skoro stříbrné a když vedle mě oddychuje vím, nic lepšího mě v životě nemohlo potkat. Nejlepším životním poradcem byla a bude má babička, vidí vše z nebíčka. A určitě má z nás radost. S dědečkem byli spolu až do konce neskutečných 70. let. A ty moje jazykové a cestovateské lásky můj muž se mnou sdílí. Teď je to sice blbý, ale nevadí. No, tak tady tak nějak žijeme. A radujeme se z káždého dne.   P.S. Někdy je na "zabití."        

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články