Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

..Aneb, ať nevyjdeme z principu, že světlo překonává tmu a pokud to tak není,pak žijem v nesmyslu!

 ..dostaneš místo lásky od těch, kdo všechno vědí, trojhlavé neotázky,čtyřhlavé odpovědi.

Šumivé víno pění a dívky oblékly si namísto dětských snění dospělé kompromisy. Tak lásko sladká, opilí od radosti si všichni trochu lžeme,že zkouškou dospělosti

opravdu dospějeme.

..něžná i proradná, krutá i bezradná, plamen i červánek, ďábel i beránek, cukr i sůl.

..u vůně hřebíčku, u rytmu střevíčků císař dnes za tanec přislíbil království půl.

(tam kde dešťové víly zamkly klíčkem

krabičku od bonbonů plnou draků sedmihlavých)

"Už je to tak. Jsme cvaklý,mimoňky a potrhlice, ale něco ti povím: To ti nejlepší jsou."*heart*

 

________________________________________________

..asi byla potřeba věci postupně odhalit a po kouskách propašovat řád do hlavy! Jakýpak obavy? Jsem ready se postavit i těm nejtemnějším staránkám mí povahy)))

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články