Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Abrakadabra aneb jak si přestat brát chování druhých osobně

Vyléčená osoba, jinak řečeno osoba, která aktivně pracuje na uvolnění citové bolesti a jiných zklamání, ví, že chování druhých osob s ní nemá vůbec nic společného. Zraněná osoba může vnímat útoky prakticky v každém jednání druhých osob a chování druhých lidí si bere až příliš osobně. V tomto směru mě napadá jedna ze čtyř dohod: Neberte si nic osobně.
Proč? Když se příliš zabýváme důvody chování druhých lidí, ztrácíme spojení sami se sebou, a to je důvod, proč tento zvyk někdy přerůstá přes hlavu. A tak ... když čistě teoreticky by zase nastal okamžik, kdy se vás bude zmocňovat touha vztahovačnosti, zůstaňte u sebe. Odolejte pokušení spadnout do tíhy stavu sebelítosti. Co se stane? Budete klidnější a získáte nadhled, neboť blahodárnou sílu pozornosti dáte sobě. S tímto postojem, chcete-li novým návykem, nad vámi přestane mít chování druhých lidí takovou moc. *heart*

Veronika

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když ticho a nepřijetí bolí

Související články