My sedli do auta a jeli, objeli jsme toho docela dost a měli se skvěle. Ale lidí všude, jako… máku, abych nebyla sprostá
To jsme si takhle třeba řekli, že na den zakotvíme na Vranovské přehradě, plácneme sebou k vodě, užijeme si vodních radovánek, večer se sprchneme, přespíme a pojedeme dál. No tak ne
Hrady zámky máme krásný, všude, fakt, to jsme si užili, na jednom jsme dokonce měli prohlídku VIP jen pro nás dva. Nechtěli jsme jít do hlavních komnat, kam chtěli evidentně všichni ostatní a když mlaďounký ušoplesk zacinkal klíči a zeptal se, kdo jde do zbrojnice – přihlásili jsme se jen my. Paráda, ostatní šoupali filcovými bačkorami a mačkali se u obrazů a my v klídku prošli křídlo hradu sami. Jediný hrad, který se nepovedl, byl Cornštejn. Bylo horko, byli jsme už unavení po celém dni, ale řekli jsme si, že to ještě dáme a začali stoupat. A stoupat, a stoupat. Funíme, leje z nás, před námi paní s dětmi, ta funí ještě více, my jdeme jak ovce za ní, a když tam konečně vylezeme na ten kopec, tak tam stojí asi 4 metrová krychle, do které se nedá ani jít, nemá žádný vchod, jen 4 kamenný stěny. Tvl, to je jako vono? Tohle? Kvůli tomu se sem táhneme? No to nene… Vydýchali jsme se, obešli kostku dokola a nadávajíce na hmyz, který se lepil na naše upocená těla, jsme šli zpět k autu, abychom následně zjistili, že nás ta pinda zavedla úplně jinam, že to byla jen kamenná věž a hrad je pár metrů odtud, obrovský a krásný. „Já na to seru, já už tam nejdu.“
No a ještě jsme si ani nic neužili a je tu první školní den, tolik otrávených puberťáků jsem na ulici po ránu už hoooodně dlouho neviděla. Zato ty výrazy rodičů, jak po aplikaci čerstvě natrhaných lysohlávek, to stojí za to








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...