Letošní Valentýn máme za sebou. Ti, kdo jej neslaví, nejspíš žádný rozdíl nezaznamenali. Ale pro ty z nás, kdo považují 14. únor za speciální příležitost projevit vzájemné city, byl prostě trochu jiný. Museli jsme se obejít bez spousty obvyklých zpestření svátku lásky. Odříct si romantické obletování číšníky ve vyhlášených restauracích, kino, divadlo, i snídani den poté v kavárně s výhledem. Pandemie si prostě vybírá daň také od našich intimních životů. Přes to všechno je možné si Valentýna užít. Může být oslavou intimity v soukromí, partnerské erotiky, i příležitostí k sebelásce pro ty, kdo zrovna nežijí v tandemu. Jak jste jej letos prožili vy? A jak by podle vás měl ideálně vypadat?
Podělte se o své dojmy v dotazníku sexshopu Yoo.cz!
Vyplnění je zcela anonymní, zabere vám pár minut, a možná se díky němu dozvíte něco nového o sobě :-)
Odkaz na dotazník: t.ly/jEXN
A jak jste si užili Den zamilovaných právě vy?
Související články

O vztazích na život a na smrt
Vztahy, téma o němž by se dalo psát neustále. V posledních dnech hodně rezonuje i v souvislosti se smrtí královny Alžběty II., a to nejen proto, že odešla za svou celoživotní láskou. O vztazích však můžeme dlouze debatovat i v rámci práce či veřejného života.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...