Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Zuby

Tak znáte to... Růst zubů..  My zatím měli bolesti, horečky atd... No, ale teď.... Dva dny... Horší než nějaký horečky a bolesti, jaký měl doteď. Teď to začalo bolestmi. Nevěděla bych o tom, protože vůbec nebrečel, vše celkem normální. Jediné, co bylo špatně, bylo jídlo. Nechtěl teplý, studený jakž takž. A mléko? To vůbec ne! On, takový závisláček na mléku!!! Takže dostal ode mě  Jenže... Já už teď kojím jen ve 4 ráno, takže toho mléka moc nemám... Ale i tak to bylo aspoň něco.  Další den snědl aspoň půlku oběda a dostala jsem do něj mléko (jinak čaj mi pil). Ale usnul až v půl 1 ráno a vstával jako obvykle po 4... Ale už to bylo lepší... Pak usnul v 10 a vzbudil se v půl 3... No a zase jedeme náš obvyklý režim... Ufff... To bylo strašný... Ještě, že je to za námi a už bude jen dobře :)  Zubům zdar :D

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články