Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Zubaři

Já nevím, jestli jsem jediná  kdo nemá rád zubaře - to určitě ne! Nicméně budu asi jedna z mála, která se zakousla a nepustila do jeho/jejího prstu tak, že mi násilím museli otevřít pusu. Tehdy mi bylo 8/9? Nicméně pak jsem musela změnit zubařku.  Přešla jsem k jiný - jezdila jsem dál... U téhle byla milá sestřička a tak jsem zůstala... Chodila jsem tam do 18-ti, pak jsem tam byla před porodem (ano  cca po 7-mi letech) a nakonec dnes, po roce.  Vzala jsem tam i malého, on měl vše v pořádku. Já tam půjdu opravit 6 zubů :D Ale abych se dostala k jádru věci - vzpomněla jsem si na objednání příliš pozdě a modlila jsem se, abysme to do roka stihli. A nakonec stihli... Ještě mu není rok. Nojo, to je tak, když někdo má fůru času. Měla jsem čas, čas, čas a nakonec mu bylo 11,5 měsíců. A najednou to hořelo. 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články