Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Z bytu parkoviště

Znáte to. Děti mají svůj koutek. Ale jak velký ten koutek je? Jak velké místo? Svůj pokojíček??? No, u nás se využívá celý byt. :-D Své hračky má v ložnici i obýváku. Knížky, hry a sladkosti v ložnici v šuplíku. Samotnou kapitolou jsou - odrážedlo, kolo a elektrická motorka. Místo mají v obýváku, nicméně večer či ráno (podle toho, kdy se vzbudí dřív) jsou všude. Kdyby aspoň jedna, ale všechny 3. :-D   To takhle jdete večer na záchod a v cestě vám stojí 2 odrážedla. Za druhém je tak 5 autíček. No a při cestě nazpátek šlápnu na milion dalších autíček :-D Taková ta překážková dráha pro mámu, protože vstal v půl 3 ráno, postavil a šel znovu spát *heart* No a jestli se ptáte, kolikrát vlastně spadnu, tak ještě ani jednou. :-D jsem machr 8-)   A co vaše děti? Mají někteří taky takový hovězí nápady?

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články