Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Vzpomínka

Zítra to bude rok, od konání setkání "Den kdy se mám ráda" v Brně v Avion Shopping Park. Na setkání jsem byla a byla jsem velmi spokojená. Program perfektní, jak hudební,  tak i zajímavé workshopy, poradenství a prezentační stánky a co mě hodně zaujalo - profesionální líčení Mary Kay. Osobně jsem se setkala s paní Hanou Toufarovou a díky tomu jsem objevila její perfektní cvičení na Fb. Radost jsem měla i z toho, že jsem se mohla pozdravit s moderátorkou Gabrielou Partyšovou, která byla moc milá a příjemná a která se se mnou vyfotila, takže mám hezkou památku. A úžasné bylo i setkání s paní Evou Čejkovou, která nám hodně pomáhá v tom, abychom si uvědomily, že musíme být sebevědomé. A to je vlastně důvod proč píši, kdy se příště potkáme? Coronavirus zatím omezuje všechny naše záliby a radosti. Moc bych si přála, aby už tato zvláštní doba skončila a my se zase mohly potkat na setkání. Na to se moc těším.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články