Krásný večer,
musím se přiznat, že jsem ráda kolikrát za to, že si na 5 minut sednu na zadek. Fakt, občas i my máme doma zlobící období a to sedím jen 5 minut za celý den. A to nemluvím o spánku :D Možná jsem už rozmazlená z toho, že u nás je to samé sluníčko a nic víc. No, ale spánek je u nás nejoblíbenější činnost :D
Jinak já poslední dobou nemůžu moc spát (to jsem měla třeba u Matýska) žaludek na vodě a tak nějak zvláštně (ne, nechci tím opravdu nic říct). No, teď už řeším křížovky... Ale zase jsem je zahodila protože jsem doplnila 3 slova v každé a konec. Třeba v 60-ti je dodělám :D Ale co mi jde, je sudoku a je jedno, jak těžké jsou.
Za chvilku mi budou dávat Harryho Pottera. Ten už jsem viděla sice na pc, ale furt mě to baví. Akorát myho oblíbeného Snapea už zabili :D
Koukáte se taky?







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...