Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Podzimní a vánoční dekorace

Maliko jsem se letos činila, přeci jen, když trávíme více času doma než dříve, je i více času na nejrůznější tvořeníčko. Jelikož nejsem nijak extra zručná, nepouštím se do žádných větších "aktivit", ale jen do takových, které nejsou tolik náročné a hlavně do takových, které mě skoro nic nestojí, tedy využívám tzv. "co dům a procházky přírodou daly". Třeba někoho inspiruji k vlastním výrobkům, které potěší naše očko.  Některé výrobk jsou podzimní, některé vyloženě vánoční. Co mi dělá největší radost? že se některých "stromečků" ujali moji známí a zdobí jejich domácnosti. Je mi velkou ctí :-) PS: ten kartonový adventní strom je určen pro mého manžela, jelikož děti zatím nemáme. Snad ho dárky v něm potěší. Kdo váhá, tak šup! Dejte se do práce. Za ten fajn pocit to stojí. Držím palce a třeba se výtvory pochlubte v dalším příspěvku.      

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články