Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Ten život je tak zajímavý

Vlastně před 6ti lety bych vůbec neuvažovala, že něco takového budu psát, budu o tom přemýšlet. V tu dobu se mi vše dařilo a já měla pevnou půdu pod nohama.  Ale teď k věci - nikdy bych nevěřila, jak se dá vše obrátit a jak to bude komicky vypadat.  Tak třeba já osobně nevím nikdy co psát. Takhle si mě našel jeden člověk (bylo jich tedy víc) a já nic moc neodepsala. Spíš nic než moc. No a teď, když už na tu sociální síť nejde ho hledám na jiných sítích. :-D A takhle jsem to měla i předtím, ale nebylo to takový. Vždy, když mi pípne upozornění z té konkrétní sociální sítě, že mi přišla zpráva, musím zkontrolovat kdo že to píše. Nakonec zjistím, že to není on a nějak se tam nechodím koukat. No, není to tak, že ignor a pak nic. Jen prostě se musím rozkoukat než s někým navážu kontakt. Občas je to blbý... 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články